Aktualności - Wojewódzki Konkurs Fil - Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Wyszukiwarka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Twitter
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Office365
Przejdź do: Moodle
Przejdź do: Poczta

Menu główne


ul. Wielkopolska 70/72, 91-029 Łódź
(42) 651 69 93

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst

Aktualności


Wojewódzki Konkurs Filmowy "Kręci Mnie Mój Zawód"

2 października 2023
Zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Filmowym "Kręci Mnie Mój Zawód".
Organizatorem Konkursu pn. „Kręci Mnie Mój Zawód” jest Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, ul. Wielkopolska 70/72, przy współpracy Departamentu Sportu i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź oraz Politechniki Łódzkiej.
Konkurs jest objęty patronatem przez Marszałka Województwa Łódzkiego – Grzegorza Schreibera oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty – Waldemara Flajszera. Kierowany jest do uczniów szkół i placówek położonych na obszarze województwa łódzkiego.
Przedmiotem Konkursu jest stworzenie filmu promocyjnego dotyczącego wykonywania wybranego zawodu/zawodów lub związanego z nim stanowiska/stanowisk pracy oraz innych elementów promujących wybrany zawód/zawody.
Film może być nakręcony za pomocą dowolnego urządzenia, np. telefonu komórkowego, kamery lub aparatu fotograficznego. Czas trwania – maksymalnie 3 minuty. Maksymalny rozmiar pliku – do 1 GB.Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Regulamin konkursu
Załączniki

 

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): administrator (2023-10-02 12:33:14)
Informację zmodyfikował(a): administrator (2023-10-09 12:27:05)
Liczba odwiedzin: 606

Stopka

Zamknij