Konsultanci - Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Wyszukiwarka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Twitter
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Office365
Przejdź do: Moodle
Przejdź do: Poczta

Menu główne


ul. Wielkopolska 70/72, 91-029 Łódź
(42) 651 69 93

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst

Konsultanci


Nauczyciel-konsultant ds. prawa oświatowego i awansu zawodowego
Beata Florek   b.florek@cre-lodz.edu.pl, tel. 690 436 106

Nauczyciel-konsultant ds. edukacji przyrodniczej, zdrowotnej i promocji zdrowia
Joanna Grzesiak  j.grzesiak@cre-lodz.edu.pl, tel. 451 694 746

Nauczyciel-konsultant ds. matematyki
Kinga Gałązka  k.galazka@cre-lodz.edu.pl, tel. 690 436 106

Nauczyciel-konsultant ds. edukacji czytelniczej, pracy bibliotek szkolnych, awansu zawodowego
Anna Iwicka-Okońska  a.iwicka.okonska@cre-lodz.edu.pl, tel. 690 436 106

Nauczyciel-konsultant ds. doradztwa zawodowego i geografii
Jadwiga Miłos  j.milos@cre-lodz.edu.pl, tel. 690 436 106

Nauczyciel-konsultant ds. edukacji artystycznej i wychowania przedszkolnego
Ludmiła Fabiszewska  l.fabiszewska@cre-lodz.edu.pl, tel. 690 108 032

Nauczyciel-konsultant ds. edukacji zawodowej, awansu zawodwego, informatyki, wychowania i współpracy z rodzicami
Zofia Skoneczna z.skoneczna@cre-lodz.edu.pl, tel. 453 069 028

Nauczyciel-konsultant ds. edukacji zawodowej
Sylwia Laskowska s.laskowska@cre-lodz.edu.pl

Nauczyciel-konsultant ds. turystyki i wypoczynku
Dorota Zając d.zajac@cre-lodz.edu.pl, 451 634 059

Nauczyciel-konsultant ds. języka angielskiego i edukacji zawodowej
Joanna Orda j.orda@cre-lodz.edu.pl, tel. 451 694 746

Nauczyciel-konsultant ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej i awansu zawodowego, kształcenie specjalne, edukacja włączająca
Barbara Łaska b.laska@cre-lodz.edu.pl, tel. 451 694 746

Nauczyciel-konsultant ds. historii
Krzysztof Wielkopolan k.wielkopolan@cre-lodz.edu.pl, tel. 451 694 746

Nauczyciel-konsultant ds. polityki kadrowej i edukacji zawodowej
Katarzyna Majda k.majda@cre-lodz.edu.pl

Nauczyciel-konsultant ds. języka angielskiego
Ewa Zielińska e.zielinska@cre-lodz.edu.pl, 690 287, 572

Doradca metodyczny edukacja wczesnoszkolna
Izabela Pańczyk i.panczyk@cre-lodz.edu.pl, 690 287 572
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): administrator (2022-12-07 14:57:54)
Informację zmodyfikował(a): administrator (2024-01-24 10:10:19)
Liczba odwiedzin: 2342

Stopka

Zamknij